Hakkımızda

Velhan Çantay Hakkımızda

VELHAN ÇANTAY / KURUCU

Velhan Çantay Talent Management, Türkiye'nin yeni nesil menajerlik ajanslarındandır.

2014 yılında Velhan Çantay tarafından kurulmuştur, kuruluşundan bu yana İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye eğlence sektöründe faaliyet göstermektedir.

Velhan Çantay Talent Management, ajansa bağlı sözleşmeli sanatçıların menajerlik, sosyal medya-basın ilişkileri, ve iletişim danışmanlığını yürütmenin yanı sıra TV dizileri ve sinema filmleri, reklam konularında hizmet vermektedir.


Velhan Çantay Hakkımızda

BARIŞ ÇANTAY / KREATİF DİREKTÖR

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü mezunudur. İstanbul’da yerleşik kreatif reklam ajansları, web & multimedia markaları, masaüstü yayıncılık ve grafik stüdyoları ile çalıştı.

Dünyanın önde gelen uluslararası ve çok uluslu markalarına, tekstil ve hazır giyim gruplarına, gıda sanayiinde faaliyet gösteren kurumlara, kadrolu, proje bazlı ya da freelance olarak departman yönetimi, koleksiyon ve tasarım desteği ile profesyonel olarak servis verdi. Serbest grafik tasarımları, Avustralya, Amerika, İngiltere ve Almanya merkezli üreticiler tarafından, lisans altında geniş bir ürün gamına uygulanmaktadır.

Eğlence sektörüne yönelik olarak özel tiyatrolara ve yapım firmalarına tiyatro ve sinema afişleri tasarlamaktadır. Bağımsız olarak yayıncılık sektörü için kitap kapak tasarımları, konsept ve görsel tasarımlar yapmaktadır.

Barış Çantay, 2014’ten bu yana yetenek yönetimi ve menajerlik konularında hizmet veren, Velhan Çantay Talent Management’e kreatif direktör olarak destek vermektedir.


3371
Kare Fotograf
605
Video
2
Gün
1260
Dakika

HİZMETLER

Sunduğumuz profesyonel hizmetler
Yeni Yetenekler

Menajerlik

İletişim

Cast Hizmetleri

Halkla İlişkiler

Danışmanlık