Haberler

Projeler, Etkinlikler, Duyurular

Kerem Atabeyoğlu Aşk Taktikleri 2

KEREM ATABEYOĞLU-AŞK TAKTİKLERİ 2

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu, “Ercüment” karakteri ile “Aşk Taktikleri 2” kadrosunda... Yapımcılığı Anistar Medya'nın olan filmin yönetmeni Recai Karagöz, senaryo ise Pelin Karamehmetoğlu'na ait. “Aşk Taktikleri 2” Netflix'de izlenebilir.

Meltem Pamirtan Benim Güzel Ailem

MELTEM PAMİRTAN-BENİM GÜZEL AİLEM

Oyuncumuz Meltem Pamirtan, “Derya” karakteri ile “Benim Güzel Ailem” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Fabrika Yapım'a ait olan dizinin yönetmeni ise Sadullah Çelen. “Benim Güzel Ailem” dizisi, TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Caner Çandarlı Ömer

CANER ÇANDARLI-ÖMER

Oyuncumuz Caner Çandarlı, “Taner” karakteri ile “Ömer” dizisine konuk oldu. Yapımcılığı OGM Pictures'e ait olan dizinin yönetmeni ise Cem Karcı. “Ömer” dizisi, Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Ali Savaşçı Şebeke

ALİ SAVAŞÇI-ŞEBEKE

Oyuncumuz Ali Savaşçı, “Şebeke” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Medya Fikir Kulübü'ne ait olan dijital platform dizisinin yönetmeni ise Ozan Uzunoğlu. “Şebeke” dizisi, 7 Mayıs'tan itibaren Tabii dijital platformundan izlenebilir.

Kerem Atabeyoğlu Organizasyon Bizim İşimiz

KEREM ATABEYOĞLU-ORGANİZASYON BİZİM İŞİMİZ

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu, “Organizasyon Bizim İşimiz” dizisi kadrosunda yer aldı. Dizinin yönetmen ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstleniyor. “Organizasyon Bizim İşimiz” dizisi, Tabii dijital platformunda seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hakan Altıner Organizasyon Bizim İşimiz

HAKAN ALTINER-ORGANİZASYON BİZİM İŞİMİZ

Oyuncumuz Hakan Altıner, “Organizasyon Bizim İşimiz” dizisi kadrosunda yer aldı. Dizinin yönetmen ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstleniyor. “Organizasyon Bizim İşimiz” dizisi, Tabii dijital platformunda seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kerem Atabeyoğlu Hava Muhalefeti

KEREM ATABEYOĞLU-HAVA MUHALEFETİ

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu, “Hava Muhalefeti” filmi kadrosunda yer aldı. BKM yapımı filmin yönetmeni Murat Kepez, senaristliğini Eray Akyamaner ve Uğur Güvercin üstleniyor. “Hava Muhalefeti” filmi, 14 Nisan'da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hakan Altıner Üçlü Pürüz

HAKAN ALTINER-ÜÇLÜ PÜRÜZ

Oyuncumuz Hakan Altıner, “Hakim” karakteri ile “Üçlü Pürüz” filmi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Aytaç Medya'ya ait olan dizinin yönetmeni ise Vedat Uyar. “Üçlü Pürüz” filmi, 21 Nisan 2023 tarihinde sinemalarda seyircisi ile buluşacak.

Atilla Şendil Gülcemal

ATİLLA ŞENDİL-GÜLCEMAL

Oyuncumuz Atilla Şendil, “İbrahim” karakteri ile “Gülcemal” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı MF Yapım'a ait olan dizinin yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan ve Merve Çolak üstleniyor. “Gülcemal” dizisi, Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Ali Savaşçı Aile

ALİ SAVAŞÇI-AİLE

Oyuncumuz Ali Savaşçı, “İskoç” karakteri ile “Aile” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Ay Yapım'a ait olan dizinin yönetmeni ise Ahmet Katıksız. Senaryosu Hakan Bonomo'ya ait olan “Aile” dizisi, Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Lale Başar Adım Farah

LALE BAŞAR-ADIM FARAH

Oyuncumuz Lale Başar, “Perihan” karakteri ile “Adım Farah” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı O3 Medya'ya ait olan dizinin yönetmeni ise Recai Karagöz. “Adım Farah” dizisi, Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Elif Ceren Balıkçı Sevda Mecburi İstikamet

ELİF CEREN BALIKÇI-SEVDA MECBURİ İSTİKAMET

Oyuncumuz Elif Ceren Balıkçı, “Sevda” karakteri ile “Sevda Mecburi İstikamet” filmi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Orchestra Content'e ait olan filmin yönetmeni ise Çağan Irmak. “Sevda Mecburi İstikamet” filminin vizyon tarihi 6 Ocak 2023...

Elif Ceren Balıkçı Private Lesson

ELİF CEREN BALIKÇI-PRIVATE LESSONR

Oyuncumuz Elif Ceren Balıkçı, “Duygu” karakteri ile “Private Lesson” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı OGM'ye ait olan dizinin yönetmeni ise Kıvanç Baruönü. “Private Lesson” dizisi, Netflix platformunda seyircisi ile buluşuyor.

Meltem Pamirtan Baba

MELTEM PAMİRTAN-BABA

Oyuncumuz Meltem Pamirtan, “Hasibe” karakteri ile “Baba” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Ay Yapım'a ait olan dizinin yönetmeni ise Çağrı Bayrak. “Baba” dizisinin senaryosu Gökhan Horzum imzası taşıyor.

Kerem Atabeyoğlu Kim Bu Aile?

KEREM ATABEYOĞLU-KİM BU AİLE?

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu, “Kim Bu Aile?” filmi kadrosunda yer aldı. CJ ENM Türkiye'nin yapımcılığını yaptığı “Kim Bu Aile?” filminin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor. Filmin senaryosu ise Ali Erkan Ersezer'e ait.

Elif Ceren Balıkçı Son Nefesime Kadar

ELİF CEREN BALIKÇI-SON NEFESİME KADAR

Oyuncumuz Elif Ceren Balıkçı, “Ceylan” karakteri ile “Son Nefesime Kadar” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Pastel Film'e ait olan dizinin yönetmeni ise Deniz Çelebi Dikilitaş. “Son Nefesime Kadar” dizisi, her Çarşamba Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

Taner Rumeli Baba

TANER RUMELİ-BABA

Oyuncumuz Taner Rumeli’nin “Servet Saruhanlı” karakterine hayat verdiği, yönetmenliği Çağrı Bayrak’a ait, Ay Yapım imzalı “Baba” dizisi Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. “Baba” dizisi her Salı 20:00'de Show TV ekranlarında.

Caner Çandarlı Misafir

CANER ÇANDARLI-MİSAFİR

Oyuncumuz Caner Çandarlı, “Misafir” dizisi kadrosunda yer aldı. Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyor. Özge Aras Yiğit'in senaryosunu yazdığı “Misafir” dizisi, Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

Meltem Pamirtan Daha İyi Bir Yarın

MELTEM PAMİRTAN-DAHA İYİ BİR YARIN

Oyuncumuz Meltem Pamirtan'ın konuk oyuncu olarak kadrosunda yeraldığı, Emre Kavuk’un yazıp yönettiği, yapımı MGX Film’e ait “Daha İyi Bir Yarın” filmi izleyicisi ile buluştu. Filmin çekimleri Gökçeada’da ve sanal prodüksiyon stüdyosunda gerçekleştirildi.

Ali Savaşçı Alparslan-Büyük Selçuklu

ALİ SAVAŞÇI-ALPARSLAN-BÜYÜK SELÇUKLU

Oyuncumuz Ali Savaşçı “Temurlenk” karakteri ile “Alparslan-Büyük Selçuklu” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Akli Film / Emre Konuk'a ait olan “Alparslan-Büyük Selçuklu” dizisi, Pazartesi günleri 20.00'de, TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Meltem Pamirtan Aşk 101

MELTEM PAMİRTAN-AŞK 101

Oyuncumuz Meltem Pamirtan “AŞK 101” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Ay Yapım'a ait olan dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız.Senaryosu Meriç Acemi'ye ait olan “AŞK 101” dizisi, 2. sezonu ile Netflix dijital platformunda seyircisi ile buluşacak.

Meltem Pamirtan Destan

MELTEM PAMİRTAN-DESTAN

Oyuncumuz Meltem Pamirtan “Yibek Kadın” rolü ile “Destan” dizisi kadrosunda yer aldı. Yapımcılığı Bozdağ Film / Mehmet Bozdağ'a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor, “Destan” dizisi, yeni sezonda ATV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Atilla Şendil Anka Film

ATİLLA ŞENDİL-ANKA

Oyuncumuz Atilla Şendil’in “Ejder” karakterine hayat verdiği, yönetmenliği Süleyman Mert Özdemir’e ait, MGX Film yapımı hız-aksiyon filmi “ANKA”, çekimlerini başarıyla tamamlandı. Türkiye'de ilklerin filmi olma özelliğini taşıyan “ANKA”, vizyon için geri sayıma başladı.

Ali Savaşçı Anka Film

ALİ SAVAŞÇI-ANKA

Oyuncumuz Ali Savaşçı'nın “Burhan” karakteri ile kadrosunda yeraldığı, MGX Film’e ait, Türkiye'nin ilk hız-aksiyon filmi olan “ANKA” nın çekimleri tamamlandı. Proje tasarımı Ozan Akbaba'ya ait olan “ANKA” filminin yönetmenliğini ise Süleyman Mert Özdemir üstleniyor.

Hakan Altıner Bağlılık Hasan

CANNES FİLM FESTİVALİ'NE SEÇİLDİ

Oyuncumuz Hakan Altıner’in “Hakim Mehmet” karakteri ile kadrosunda yer aldığı, yönetmenliği Semih Kaplanoğlu’na ait “Bağlılık Hasan” filmi, Cannes Film Festivali'ne seçildi. “Bağlılık Hasan” filmi, Festival de Cannes Un Certain Regard, 2021 Official Selection olarak Türkiye'yi temsil edecek.

Meltem Pamirtan

MELTEM PAMİRTAN-DAHA İYİ BİR YARIN

Oyuncumuz Meltem Pamirtan'ın konuk oyuncu olarak kadrosunda yeraldığı, MGX Film’e ait “Daha İyi Bir Yarın” filmi sete çıktı. Emre Kavuk’un yazdığı ve yönettiği “Daha İyi Bir Yarın” filminin yarısı Gökçeada’da diğer yarısı ise sanal prodüksiyon stüdyosunda çekilecek.

Hakan Altıner Kahraman Babam

HAKAN ALTINER-KAHRAMAN BABAM

Oyuncumuz Hakan Altıner'in “Süha” karakteri ile kadrosuna dahil olduğu “Kırmızı Kamyon” adıyla duyurulan dizi “Kahraman Babam” ismiyle yoluna devam edecek. Yönetmenliği Osman Kaya'ya, yapımcılığı 10. Ev'e ait olan dizi, 14 Haziran Pazartesi günü Show TV ekranlarında...

Bengi İdil Uras Zoraki Misafir

BENGİ İDİL URAS-ZORAKİ MİSAFİR

Oyuncumuz Bengi İdil Uras “Yeşim” karakteri ile “Zoraki Misafir” filmi kadrosunda... Yönetmen Bülent İşbilen; senaryo ise Giray Altınok’a ait. MGX Film yapımı film, Türkiye'de “Virtual Production” teknolojisinin kullanılacağı ilk filmdir.

Hakan Altıner Kırmızı Kamyon

HAKAN ALTINER-KIRMIZI KAMYON

Oyuncumuz Hakan Altıner “Süha” karakteri ile “Kırmızı Kamyon” dizisi kadrosuna dahil oldu...Yönetmenliğini Osman Kaya'nın yaptığı, yapımcılığı 10. Ev'e ait olan, “Kırmızı Kamyon” dizisi, çok yakında Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Kerem Atabeyoğlu Maraşlı

KEREM ATABEYOĞLU-MARAŞLI

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu “Maraşlı” dizisi kadrosunda...Yapımcılığı TIMS&B Productions'a ait olan, yönetmenliğini Arda Sarıgün'ün yaptığı “Maraşlı” dizisi, ilk yayınıyla, 11 Ocak Pazartesi günü, saat 20:00'de ATV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Ruhsar Öcal

RUHSAR ÖCAL-HÜKÜMSÜZ

Oyuncumuz Ruhsar Öcal, “Verda” karakteri ile “Hükümsüz” kadrosuna dahil oldu. Yapımcılığı Mustafa Uslu'ya ait olan, yönetmenliği Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği “Hükümsüz” dizisi, 1 Ocak 2021'de Türkiye'nin yeni dijital platformu Exxen'de.

Ali Savaşçı Şeref Bey

ALİ SAVAŞÇI-ŞEREF BEY

Oyuncumuz Ali Savaşçı, Muharrem karakteri ile “Şeref Bey” kadrosunda yer alıyor. Yapımcılığı Most Production'a, yönetmenliği Onur Ünlü'ye ait olan “Şeref Bey” dizisi, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren, dijital platform Exxen'de seyircisi ile buluşacak.

Atilla Şendil Masumlar Apartmanı

ATİLLA ŞENDİL-MASUMLAR APARTMANI

Oyuncumuz Atilla Şendil, Memduh karakteri ile “Masumlar Apartmanı” kadrosunda yer alıyor. Gerçek bir yaşam hikayesini anlatan, OGM Pictures yapımı, yönetmenliği Çağrı Lostuvalı'ya ait olan “Masumlar Apartmanı” dizisi, her Salı saat 20:00'de TRT1'de.

Meltem Pamirtan Sefirin Kızı

MELTEM PAMİRTAN-SEFİRİN KIZI

Oyuncumuz Meltem Pamirtan, Isabel karakteri ile “Sefirin Kızı” kadrosuna dahil oldu. NGM & O3 Medya ortak yapımı, yönetmenliği Emre Kabakuşak'a, senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'e ait olan “Sefirin Kızı” dizisi, Pazartesi Star TV'de.

Serdar Saatman İzmir'in Kızları

SERDAR SAATMAN-İZMİR'İN KIZLARI

Yapımcılığı Most Production'a ait olan, yazarlığını Serdar Saatman'ın yaptığı, Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkılarından ve birbirinden değerli isimlerden oluşan kadrosuyla, “İzmir'in Kızları” adlı müzikli oyun, prömiyerini 24 Ocak'da, Uniq Hall'de yapıyor.

Kerem Atabeyoğlu Ramo

KEREM ATABEYOĞLU-RAMO

Oyuncumuz Kerem Atabeyoğlu “Cengiz” karakteri ile “RAMO” dizisi kadrosunda yer alıyor. Yapımcılığı BKM'ye ait olan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yazdığı, “RAMO” dizisi her Salı, 20:00'de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Ali Savaşçı Çukur

ALİ SAVAŞÇI-ÇUKUR

ALİ SAVAŞÇI ÇUKUR... Oyuncumuz Ali Savaşçı “Fahri” karakteri ile “ÇUKUR” dizisi kadrosunda yer alıyor. Yapımcılığı Ay Yapım'a ait olan, senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı, reyting rekorları kıran “ÇUKUR” dizisi her Pazartesi, 20:00'de Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Uğur Demirpehlivan Kuzey Yıldızı İlk Aşk

KUZEY YILDIZI İLK AŞK

Oyuncumuz Uğur Demirpehlivan “Emine Mollaoğlu” karakteri ile, yapımcılığı Süreç Film'e ait olan, yönetmenliğini Ersoy Güner'in üstlendiği “Kuzey Yıldızı” dizisinin kadrosunda yer alıyor. “Kuzey Yıldızı” her Cumartesi günü ShowTV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Hakan Altıner Kimse Bilmez

HAKAN ALTINER-KİMSE BİLMEZ

Oyuncumuz Hakan Altıner “İlhan” karakteri ile, yapımcılığı Baba Yapım'a ait olan, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren ile Kartal Çidamlı'nın üstlendiği “Kimse Bilmez” dizisinin kadrosunda yer alıyor. “Kimse Bilmez” her Salı günü ATV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Ali Savaşçı Leke

ALİ SAVAŞÇI-LEKE

ALİ SAVAŞÇI LEKE'DE... Oyuncumuz Ali Savaşçı “Hakan” karakteri ile “LEKE” dizisi kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı, yapımcılığı Tims & B Production'a ait olan, “LEKE” dizisi her Salı, 20:00'de Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Hakan Altıner Anneme Artık Dur Lazım

HAKAN ALTINER-ANNEME ARTIK DUR LAZIM!

Anne-kız ilişkisini en sıcak ve samimi haliyle anlatan sezonun yeni oyunu “Anneme Artık DUR Lazım” Kedi Sahne Sanatları ve Epizot Görsel Sanatlar işbirliği ile seyircisiyle buluştu. “Anneme Artık DUR Lazım” da oyuncumuz Hakan Altıner “Dur” karakterine hayat veriyor.

Şampiyon Filmi

ŞAMPİYON

Oyuncumuz Ali Savaşçı, Ay Yapım ve Med Yapım ortak yapımı, yönetmenliği Ahmet Katıksız'a ait “Bizim İçin Şampiyon” filminin kadrosunda. Ünlü jokey Halis Karataş ile çıkış yaptığı yarış atı olan ve bir döneme damga vuran Bold Pilot'ın hikâyesini anlatan film 7 Aralık'da vizyonda.

Diriliş Ertuğrul

DİRİLİŞ-ERTUĞRUL

Oyuncumuz Ali Savaşçı “Emir Bahaeddin” karakteri ile “Diriliş-Ertuğrul” kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, yapımcılığı Tekden Film'e ait, Mustafa Bozdağ imzalı, “Diriliş-Ertuğrul” dizisi 5.Sezonu ile her Çarşamba günü, 20:00'de TRT1 ekranlarında...

Haldun Dormen Küllerin Arasından

HALDUN DORMEN-KÜLLERİN ARASINDAN

Arena Oyuncuları prodüksiyonu, sezonun yeni oyunu “Küllerin Arasından” seyircisiyle buluştu. Usta Oyuncu Haldun Dormen, sanat hayatının zirvesindeyken yaşadığı acı olaylar nedeniyle uzun süre sahnelere veda eden, bir zamanların büyük aktörü “Cahit Güney” i canlandırıyor.

Seninle Başım Dertte Müzikali

SENİNLE BAŞIM DERTTE

Proje danışmanlığını Velhan Çantay’ın yürüttüğü Bir Selami Şahin Müzikali “Seninle Başım Dertte” bir ilki gerçekleştirdi. Dünyada sayılı örneği olan, Türkiye'de ise ilk defa, bir bestecinin hit şarkıları ile müzikal yapıldı. Güçlü bir prodüksiyon ile sahnelenen müzikal yakında turneye çıkıyor.

Hakan Altıner Seninle Başım Dertte Müzikali

HAKAN ALTINER-SENİNLE BAŞIM DERTTE

Oyuncumuz Hakan Altıner’in “Cevdet” karakterini canlandırdığı, yapımcılığı Lider Entertainment'a ait, Kedi Sahne Sanatları'nın katkılarıyla sahnelenen Bir Selami Şahin Müzikali “Seninle Başım Dertte” 21 Temmuz gecesi Küçük Çiftlik Park'da galasını yaptı.

Anıl Yülek Seninle Başım Dertte Müzikali

ANIL YÜLEK-SENİNLE BAŞIM DERTTE

Oyuncumuz Anıl Yülek’in rol aldığı, Bir Selami Şahin Müzikali “Seninle Başım Dertte” 21 Temmuz gecesi Küçük Çiftlik Park'da gala yaptı. Orkestra eşliğinde Selami Şahin’in unutulmaz eserlerinin seslendirildiği müzikalde, oyuncumuz “Hasan” karakteri ile yer aldı.

Uğur Demirpehlivan Babamın Ceketi

UĞUR DEMİRPEHLİVAN-BABAMIN CEKETİ

UĞUR DEMİRPEHLİVAN - BABAMIN CEKETİ... Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği, Hann Media yapımı filmin çekimlerine İstanbul'da devam ediliyor. Oyuncumuz Uğur Demirpehlivan’ın “Suzan” karakterini canlandırdığı, “Babamın Ceketi” yakında vizyonda.

Uğur Demirpehlivan Ege'nin Hamsisi

UĞUR DEMİRPEHLİVAN-EGE'NİN HAMSİSİ

UĞUR DEMİRPEHLİVAN - EGE'NİN HAMSİSİ... Oyuncumuz Uğur Demirpehlivan’ın “Sevim” karakteri ile kadrosunda yer aldığı, yapımı Köprü Film'e ait dizinin tanıtımları yayınlandı. Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği “Ege'nin Hamsisi” Temmuz’da TRT1’de...

Haldun Dormen Çukur Dizisi

HALDUN DORMEN-ÇUKUR DİZİSİ

Ay Yapım imzalı “Çukur” dizisinin 7 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde duayen isim Haldun Dormen, eskilerin ünlü sihirbazı “Şanar Benlidere” karakteriyle, konuk oyuncu olarak, izleyici karşısına çıkacak.

Caner Çandarlı Kadın Dizisi

CANER ÇANDARLI-KADIN DİZİSİ

CANER ÇANDARLI - KADIN DİZİSİ İLE FOX TV’DE... Oyuncumuz Caner Çandarlı, yapımcılığı Fatih Aksoy ve Faruk Bayhan'a, yönetmenliği Merve Girgin’e ait “Kadın” dizisinde “Münir” karakteri ile çok yakında FOX TV'de seyircisiyle buluşacak.

Haldun Dormen Wie Bitte? Daha Neler

HALDUN DORMEN “WIE BITTE?”

“WIE BITTE” NİN PRÖMİYERİ YAPILDI. Oyuncumuz Haldun Dormen, yönetmenliğini Ali Altuğ’un üstlendiği, “Wie Bitte? / Daha Neler?” adlı yapımcılığı The Companies / Engin Seçgin'e ait tiyatro oyunu ile yurtdışı prömiyerini Schweinfurt Almanya'da yaptı.

Anıl Yülek Enpara

ANIL YÜLEK-ENPARA.COM

ANIL YÜLEK ENPARA.COM’UN YENİ REKLAM FİLMİNDE...Oyuncumuz Anıl Yülek, ENPARA.COM’un yeni reklam kampanyasında yer aldı.Yapımcılığını Kala Film'in yaptığı, yönetmenliğini Fatih Kızılgök’ün üstlendiği reklam 3 Kasım'da yayınlandı.

Atilla Şendil Avrupa

ATİLLA ŞENDİL-AVRUPA

ATİLLA ŞENDİL’İN YENİ TİYATRO OYUNU “AVRUPA” SAHNELENDİ. Oyuncumuz Atilla Şendil’in “Sava” karakterini canlandırdığı David Greig’in yazdığı, Mehmet Birkiye’nin yönettiği, “AVRUPA” oyunu, 17 Ekim 2017’de Cevahir 2 Sahnesi'nde prömiyer yaptı.

Anıl Yülek Çiçek Sepeti

ANIL YÜLEK-ÇİÇEK SEPETİ

ANIL YÜLEK “ÇİÇEK SEPETİ” REKLAMI'NDA... Oyuncumuz Anıl Yülek'in rol aldığı, yapımcılığını C Section'ın yaptığı, yönetmenliğini Mert İçgören'in üstlendiği “Çiçek Sepeti'nde Sadece Çiçek Yok” temalı reklam filminin çekimleri, Eylül ayında tamamlandı.

Atilla Şendil Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

ATİLLA ŞENDİL-EDHO

ATİLLA ŞENDİL “EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ” BAŞLIYOR... Oyuncumuz Atilla Şendil’in “Fikret Kutlu” karakterini canlandırdığı, yapımcılığı Raci Şaşmaz'a, yönetmenliği Onur Tan’a ait “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” 3.sezonda ATV de.

Uğur Demirpehlivan Meryem

UĞUR DEMİRPEHLİVAN-MERYEM

UĞUR DEMİRPEHLİVAN “MERYEM”... Oyuncumuz Uğur Demirpehlivan, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı, TMC Film’in yeni dizisi Meryem de “Gülümser Tekiner” karakterine can veriyor. “Meryem” her Çarşamba saat 20:00'de Kanal D'de.

Caner Çandarlı Olmaz Böyle Şey

CANER ÇANDARLI-OLMAZ BÖYLE ŞEY

Oyuncumuz Caner Çandarlı’nın “Nuri” karakterini canlandırdığı, yapımcılığını ANS Production / Abdullah Oğuz'un, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı “Olmaz Böyle Şey” filmi çok yakında FOX TV'de seyircisiyle buluşacak.

Anıl Yülek Türk Telekom Prime Mobil

ANIL YÜLEK-TÜRK TELEKOM PRIME

ANIL YÜLEK “TÜRK TELEKOM PRIME” REKLAMINDA OYNADI. Oyuncumuz Anıl Yülek'in kamera karşısına geçtiği, Publicis Istanbul yapımı, hayatın nasıl kat kat yaşanabileceğini anlatan “Türk Telekom Prime/Mobil” reklam filmi yayında.

Haldun Dormen Her Şey Mümkün

HALDUN DORMEN-HER ŞEY MÜMKÜN

HALDUN DORMEN “HER ŞEY MÜMKÜN” SİNEMA FİLMİNDE. Oyuncumuz Haldun Dormen'in başrollerini Yetkin Dikiciler ve Azra Akın ile paylaştığı, yönetmenliğini Alper Babayağmur’un yaptığı “Her Şey Mümkün” filmi 19 Mayıs'da seyircisi ile buluştu.

Haldun Dormen Kibarlık Budalası

HALDUN DORMEN-KİBARLIK BUDALASI

500.OYUN... Haldun Dormen, Molière'in ölümsüz eseri “Kibarlık Budalası”nı 500.kez oynadı.Fransa dışında en uzun süre oynanma ünvanına da sahip olan ve Tiyatro Kedi bünyesinde 8 sezondur aralıksız devam eden oyun, Trump Kültür Merkezinde oynandı.

Ali Savaşçı Muhteşem Yüzyıl Kösem

ALİ SAVAŞÇI-MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM

ALİ SAVAŞÇI MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM DİZİSİ'NDE... Oyuncumuz Ali Savaşçı’ nın konuk oyuncu olarak “Tahir Paşa”yı oynadığı TIMS PRODUCTIONS yapımı “Muhteşem Yüzyıl Kösem” 2.Sezonu ile her salı Fox Tv'de izleyicileriyle buluşuyor.

Haldun Dormen Bir Zamanlar Gazinoda

HALDUN DORMEN-BİR ZAMANLAR GAZİNODA

“BİR ZAMANLAR GAZİNODA” PREMIER...Oyuncumuz Haldun Dormen’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Ali Altuğ’un üstlendiği “Bir Zamanlar Gazinoda” 14 Nisan’da Kenter Tiyatrosu’nda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hakan Altıner İstanbullu Gelin

HAKAN ALTINER-İSTANBULLU GELİN

HAKAN ALTINER “İSTANBULLU GELİN” DE...Oyuncumuz Hakan Altıner, yönetmenliği Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'a ait, O3 Medya'nın başarılı dizisi İstanbullu Gelin’de “Şahap Dokuyucu” karakterini canlandırıyor. “İstanbullu Gelin” her Cuma Star TV'de.

Caner Çandarlı O Hayat Benim

CANER ÇANDARLI-O HAYAT BENİM

CANER ÇANDARLI “O HAYAT BENİM” DE...Oyuncumuz Caner Çandarlı, Pastel Film imzalı “O Hayat Benim” dizisi kadrosuna dahil oldu. “Abidin” karakterini canlandıracağı “O Hayat Benim” dizisi her Pazar Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Ali Savaşçı O Hayat Benim

ALİ SAVAŞÇI-O HAYAT BENİM

ALİ SAVAŞÇI “O HAYAT BENİM” DİZİSİNE DAHİL OLDU... Oyuncumuz Ali Savaşçı, Pastel Film imzalı “O Hayat Benim” dizisi kadrosuna dahil oldu. “Behçet” karakterini canlandıracağı “O Hayat Benim” dizisi Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Alp Korkmaz Arka Sokaklar

ALP KORKMAZ-ARKA SOKAKLAR

ALP KORKMAZ 11.SEZONUYLA “ARKA SOKAKLAR” DA...Oyuncumuz Alp Korkmaz, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, Erler Film’in efsane dizisi “Arka Sokaklar”da “Ali” karakteri ile 11.sezonuna Kanal D'de başlıyor.

Haldun Dormen Adım Adım

HALDUN DORMEN-ADIM ADIM

HALDUN DORMEN “ADIM ADIM” İLE BEYAZ PERDEDE...Oyuncumuz Haldun Dormen; yönetmenliğini Sinan Uzun’un yaptığı, yapımcılığı Toprak Film’e ait olan “Adım Adım” filmi ile beyaz perdede seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Haldun Dormen Nerde Kalmıştık

HALDUN DORMEN-NERDE KALMIŞTIK?

HALDUN DORMEN’İN YENİ KİTABI ÇIKTI...Altmış yıl boyunca Türk tiyatrosuna damgasını vuran usta oyuncu Haldun Dormen, Doğan Kitap'dan çıkan, yeni binyılda yaptığı, ürettiği her şeyin bir muhasebesini çıkardığı yeni kitabi “Nerde Kalmıştık” ile raflarda.

Caner Çandarlı Oyunun Oyunu

CANER ÇANDARLI-OYUNUN OYUNU

CANER ÇANDARLI’DAN “OYUNUN OYUNU”...Oyuncumuz Caner Çandarlı, Moritz Rinke’nin kaleme aldığı ve yönetmenliğini Ali Altuğ’nun üstlendiği “Oyunun Oyunu” adlı tiyatro oyunu ile İstanbul Şehir Tiyatroları'nda izlenebilir.

Haldun Dormen Şeytan Tüyü

HALDUN DORMEN-ŞEYTAN TÜYÜ

HALDUN DORMEN “ŞEYTAN TÜYÜ” SİNEMA FİLMİ VİZYONU İÇİN GÜN SAYIYOR...Oyuncumuz Haldun Dormen, Dino Film'in yapımcılığını üstlendiği “Şeytan Tüyü” adlı sinema filminde rol aldı. Çekimleri İstanbul da yapılan film Mart ayında vizyona girecek.

Haldun Dormen Müfettiş

HALDUN DORMEN-MÜFETTİŞ

HALDUN DORMEN’İN YENİ TİYATRO OYUNU “MÜFETTİŞ” SAHNEDE...Dünyaca tanınmış Rus yazar Nikolai Vasilievich Gogol’ün eserinden uyarlanan, Genel Sanat Yönetmenliğini Hakan Altıner’in yaptığı “Müfettiş” izleyicilerine perdesini açtı.

Hakan Altıner Ne Münasebet

HAKAN ALTINER-NE MÜNASEBET

HAKAN ALTINER “NE MÜNASEBET” İLE HER PAZARTESİ SHOW TV'DE...Oyuncumuz Hakan Altıner, yapımı ARC Film'e, yapımcılığı Fatih Enes Ömeroğlu’na ait, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı “Ne Münasebet” dizisi ile Show Tv'de.

Caner Çandarlı Kara Kutu

CANER ÇANDARLI-KARA KUTU

CANER ÇANDARLI “KARA KUTU” DİZİSİNDE...Oyuncumuz Caner Çandarlı’nın kadrosunda yer aldığı, Serdar Akar'ın yönetmenliğini üstlendiği, yapımını Pana Film'in gerçekleştirdiği yeni dizisi “Kara Kutu”, yakında Kanal D'de başlıyor.